تجارت بین المللی سید

چشم انداز سنگ سید
چشم انداز سنگ سید
چشم انداز سنگ سید

آگهی تاسیس

شرکت سهامی خاص چشم انداز سنگ سید اولین شرکت در حوضه اکتشاف،استخراج و فرآوری کلیه سنگ های معدنی و همچنین خرید و فروش ، واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از جمله سنگ های معدنی و ماشین آلات صنعتی به شماره ثبت ۸۵۳۶ با افتخار برای خدمت رسانی به شما همراهان گرامی تاسیس گردید.

چشم انداز سنگ سید

شرکت چشم انداز سنگ سید

شرکت چشم انداز سنگ سید با شماره ثبت ۸۵۳۶ و شناسه ملی ۱۴۰۰۹۷۷۰۵۱۰ ثبت گردید . فعالیت های شرکت در حوزه اکتشاف، استخراج، فرآوری و بازرگانی مواد معدنی دنبال گردیده و بر این اساس پروژه‌های در دست اقدام و طرح‌های مطالعاتی متعددی در زمینه واردات و صادرات ،انجام امور دکوراسیون داخلی و خارجی، امور مرتبط به تاسیسات ساختمان و ماشین آلات در حال انجام است.

اهم فعالیت‌های شرکت مطابق اساسنامه اکتشاف، استخراج و بهره‌برداری از معادن، ایجاد کارخانجات و کارگاه‌های تولیدی و فرآوری مربوطه و انجام امور بازرگانی از قبیل خریدوفروش، واردات و صادرات مواد معدنی خام و فرآوری شده، ماشین‌آلات، ابزارآلات و تجهیزات مربوط به معدن می‌باشد.

به‌کارگیری سرمایه‌های انسانی متخصص و متعهد امری بدیهی در پیشبرد اهداف هر شرکت اقتصادی می‌باشد.  شرکت چشم انداز سید  با علم به این امر، ضمن پایش اطلاعات و رزومه‌های کاری متخصصین و نخبگان نسبت به انتخاب افراد دارای صلاحیت پرداخته و از این ظرفیت به‌منظور تکمیل و تقویت تیم مطالعات دفتری و عملیاتی استفاده نموده است.

سرمایه‌گذاران و فعالان حوزه معدن و صنایع معدنی برای برقراری ارتباط با ما می‌توانند با توجه به حوزه همکاری مورد نظر خود اعم از اجرای پروژه‌های جدید، دریافت خدمات و محصولات یا ارائه پیشنهاد در زمینه‌ توسعه همکاری‌های تجاری با تلفن دفتر شرکت و کارخانه ۲۳۳۲ ۳۳۶۵ ۲۳ ۹۸+ و همچنین شماره همراه   ۲۰۸۰ ۷۶۷ ۹۱۱ ۹۸+    تماس حاصل فرمایند .

چشم انداز سنگ سید

چشم انداز سید در زمینه های متعددی از جمله فروش سنگ تراورتن

×

Powered by WhatsApp Chat

× دریافت مشاوره از مهندس میرحسینی