تجارت بین المللی سید

سنگ دکور سید

طی سال های اخیر، همراه با رشد روز افزون صنایع، کاربرد فلورین افزایش یافته است. به دنبال آن، بازار خرید و فروش فلورین نیز روز به روز داغ تر می شود.تجارت بین المللی سید یکی از تولید کنندگان موفق سنگ فلورین بوده ک برای خدمت رسانی به شما عزیزان به احداث و بهره برداری معدن سنگ دامغان برای استخراج سنگ فلورین نیز پرداخته است.

 

 

ویژگی های اصلی و کلیدی سنگ دکور

سنگ دکور سید

کاربرد سنگ دکور سید در ساختمان

پیشنهاداتی برای استفاده از سنگ در دکوراسیون داخلی

 نصب سنگ دکور سبک و سیاق تازه‌ای را به چیدمان منزل شما می‌دهد و اعمال نوآوردی در اجرا و نصب آنها می‌تواند به شما کمک کند تا طبیعت را در زندگی خود بیشتر احساس کنید در ادامه به چند ایده برای استفاده از سنگ در دکوراسیون داخلی خانه می‌پردازیم.

۱ – اجرای دیوار سنگی به خصوص برای تزئین دیوارهای آشپزخانه این روزها جایگزین دیوارهای کاشی و سرامیکی شده چرا که استفاده از این نماها در خانه فضایی مدرن و متفاوت را خلق می‌کند.

۲ – از سنگ دکور می‌توان برای تزئین فضای ورودی خانه نیز استفاده کرد شما می‌توانید یکی از دیوارهای ورودی منزلتان را با سنگ‌های تزئینی زیباتر کنید.

۳ – علاوه بر فضای ورودی دیوار پشت تلویزیون نیز سطحی است که به طور خاص جای آن را برای شما متمایز کرده و زیبایی خاصی به این فضا می بخشد .

۴ – سنگ‌های ریز نیز گزینه مناسبی برای کفپوش حیاط یا تراس‌های بزرگ هستند. حیاط خلوت خانه‌ها زمانی که با سنگ‌های دکور  پوشیده شوند جلوه‌ای بسیار زیبا و طبیعی به خانه شما می دهد

۵ – سنگ تزئینی بین کابینت‌ و سقف قابل اجرا است و با استفاده از یک نور پردازی زیبا می‌توانید جلوه‌ای چشم نواز به فضای آشپزی خود بدهید یا یکی از دیوارها یا ستون آشپزخانه را یک دست از سنگ دکور  استفاده کنید.

شما همراهان گرامی میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره خرید با شماره  ۲۰۸۰ ۷۶۷ ۹۱۱ ۹۸+     (مهندس سید حسین میرحسینی )  تماس حاصل فرمایید

سنگ دهبید سید
×

Powered by WhatsApp Chat

× دریافت مشاوره از مهندس میرحسینی