تجارت بین المللی سید

سنگ دهبید سید

تجارت بین المللی سید یکی از تولید کنندگان موفق سنگ دهبید با تکیه بر فناوری روز دنیا و بهترین فراوری تولیدات تاسیس گردید و بر اساس سه اصل ، برش دقیق و گونیا ، اپوکسی و ساب شیشه ای، سورتینگ منحصر به فرد ، خط تولید خود را طراحی و تنظیم نمود که همین موضوع آن را به بهترین تولیدکننده سنگ دهبید و تولید بهترین سنگ دهبید در سطح کشور تبدیل نموده است.

ویژگی های اصلی و کلیدی سنگ دهبید

🔷 سنگ های مرمریت دهبید جز سنگ های پرفروش و صادراتی هستند
🔷سنگ های مرمریت دهبید جز بهترین سنگ های خاورمیانه و حتی جز ۱۰ تا از سنگ مرمریت جهان محسوب میشوند
🔷این نوع سنگ ها به خاطر جذب آب پایین و مقاومت سایشی بالایی که دارند از فروش بالایی برخوردار هستند

🔷سنگ هایی که کارخونه های دهبید برش میزنند

👇🏻👇🏻👇🏻

سنگ های مرمریت چاه مرغی شایان زارع انگورک
 حسن آباد و …و
 سنگ های اسپایدر و
 سنگ های تیره ی دهبید هست
بعضی از کارخونه ها سنگ های مرمریت آباده رو هم برش میزنند….

🔷رنگ کرم و منحصر بفرد با طرح های مختلفبرای سنگ دهبید سید می توان طیف رنگی از کرم روشن تا نسکافه ای در نظر گرفت که هر کدام دارای طرح های مختلفی است و به همین دلیل امکان انتخاب های گسترده ای را فراهم می آورد.

🔷این سنگ ها در مقابل عوامل فرسایشی مقاومت بالایی از خود نشان خواهند داد.

🔷تراکم و مقاومت این سنگ ها بالا است. ضربه، رفت و آمد و یا شرایط آب و هوایی مختلف می تواند کمترین تخریب را برای این سنگ ها ایجاد نماید.

🔷سنگ های دهبید سید دارای مقاومت بالا و شفافیت زیادی هستند. سنگ دهبید برای زیبا سازی و نمای ساختمان ها بسیار کاربرد دارد.

🔷خاصیت آینه ای و صیقلی بودن این سنگ ها آن را خاص نموده است. معماران داخلی از سنگ دهبید برای مکان های کم نور استفاده می نمایند تا روشنایی خاصی به محیط دهند.

🔷از آنجا که سنگ های مذکور دارای چگالی بالایی هستند و فشردگی آنها زیاد است، میزان جذب آب در آنها کم خواهد بود. گفتنی است که هر اندازه میزان جذب آب کمتر باشد، منجر خواهد شد تا طول عمر سنگ ها بیش تر باشد.

 

سنگ دهبید سید

کاربرد سنگ های دهبید در کجا است؟

همانگونه که پیش تر عنوان شد سنگ دهبید به عنوان یک نمونه سنگ زینتی شناخته می شود اما این سنگ ها هیچ گونه محدودیت کاربردی ندارد.
از سنگ های مذکور در مصارفی چون اداری، تجاری، مسکونی، تالارها و … استفاده می شوند. امروزه در اکثر هتل ها و تالار ها از سنگ دهبید برای کف سازی و زیباسازی دیوار ها استفاده می شود خاصیت درخشندگی و صیقلی آن می تواند زیبایی دو چندانی به محیط دهد.
به صورت کلی سنگ های دهبید جز سنگ هایی می باشند که با نمونه های وارداتی خارجی رقابت تنگاتنگی دارند. شاید اغراق آمیز نباشد که عنوان نمود این مورد از لحاظ زیبایی و استحکام هم رده سنگ های لته می باشند که از کشور ترکیه وارد می شوند. 
البته گفتنی است که در بازار سنگ قیمت و طرفداران سنگ دهبید به مراتب بیشتر است. طیف رنگی گستره سنگ های دهبید می تواند هر گونه سلیقه را پوشش دهد. آقایانی که به دنبال استحکام و مقاومت بالای سنگ هستند و بانوانی که زیبایی و آینه ای بودن سنگ برایشان مهم است می توانند با تهیه این سنگ ها به خواسته خود برسند.
شهرت جهانی سنگ دهبید از آن یک محصول ایرانی ساخته است که در بازارهای خارجی جایگاه ویژه و مشتاقان زیادی دارد. با توجه به اینکه سنگ های مذکور در خانواده سنگ های مرمریت قرار دارند، لذا همیشه مورد توجه عام خواهند بود و به اصطلاح از دور کنار گذاشته نمی شوند.

شما همراهان گرامی میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره خرید با شماره  ۲۰۸۰ ۷۶۷ ۹۱۱ ۹۸+     (مهندس سید حسین میرحسینی )  تماس حاصل فرمایید

سنگ دهبید سید
×

Powered by WhatsApp Chat

× دریافت مشاوره از مهندس میرحسینی